ŚCIERKA DO MYCIA SAMOCHODU I INNYCH POWIERZCHNI Z MIKFROFIBRY GREY 40x40cm 1szt. MASTER S046

3,93 zł (netto)
4,83 zł (brutto)
Czekamy na dostawę / Na zamówienie

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Reference:
S046
Marka:
Opis

Specyfikacja

  • Surowiecmikrofibra
  • Kolorszary
  • Rozmiar40x40 cm
  • Gramatura320 g/m2
  • Ilość w opakowaniu jednostkowym 1 sztuk
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym 50 x 1 sztuk
  • Producent IKA POLSKA
  • Numer katalogowyS038
  • EAN5907732915549

Ścierka z mikrofibry 40x40 cm GREY MASTER S046

Ścierka do mycia samochodu i różnych powierzchni jest niezwykle praktyczna i wszechstronna. Sprawdzi się zarówno podczas sprzątania domu, jak i po pracach garażowych czy mycia samochodu.

Ta ścierka z mikrofibry charakteryzuje się wysoką gramaturą wynoszącą 320 g/m2, co czyni ją bardzo wytrzymałą i odporną na uszkodzenia. Dzięki temu można ją wielokrotnie używać bez obawy o zniszczenie.

Ścierka do mycia samochodu i różnych powierzchni może być stosowana na sucho, co oznacza, że doskonale przyciąga kurz i inne drobne zabrudzenia jak magnes. Dzięki temu można ją wykorzystać do codziennego utrzymywania czystości w domu czy garażu.

W przypadku mocniejszych zabrudzeń, ścierkę można zmoczyć. Wtedy zaskoczy nas jej zdolność do absorbowania wilgoci i brudu. Ścierka z mikrofibry jest w stanie wchłonąć aż siedmiokrotność swojej własnej wagi, co czyni ją idealnym narzędziem do mycia samochodu czy sprzątania po pracach garażowych.

Ścierka do mycia samochodu i różnych powierzchni MASTER jest wytrzymała, praktyczna, które ułatwia utrzymywanie czystości zarówno w domu, jak i w garażu. Dzięki swojej zdolności do absorbowania wilgoci i brudu oraz przyciągania kurzu na sucho, jest to produkt, którego warto mieć przy sobie podczas codziennych prac domowych czy w trakcie mycia samochodu.

Potrzebujesz ścierki z mikrofibry, ale ta ścierka to nie do końca to czego szukasz? Sprawdź pozostałe produkty z kategorii 'Ścierki z mikrofibry' !

A gdybyś chciała dowiedzieć się jak utrzymać z nimi porządek w domu? Zapraszamy do artykuł na naszym blogu z produktami MASTER

Więcej
Szczegóły Produktu
S046
Produkty powiązane

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.