DRUCIAK METALOWY DO GARNKÓW 3szt. MASTER S063

Numer katalogowy: S063

EAN: 5907732919462

Surowiec: metal galwanizowany

Ilość w opakowaniu jednostkowym: 3szt.

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 50

Read more
1,79 zł (netto)
2,20 zł (brutto)
Dostępny

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Reference:
S063
Brand:
Opis

Druciaki metalowe do garnków 3szt. MASTER S063

Druciaki metalowe do garnków 3szt. MASTER S063 to wysokiej jakości akcesoria kuchenne, które zostały wykonane z solidnej stali, zapewniając trwałość i niezawodność przez cały okres użytkowania. Ich wytrzymała konstrukcja umożliwia skuteczne czyszczenie powierzchni z aluminium, stali, stali emaliowanej oraz ognioodpornego szkła, co czyni je idealnym narzędziem do codziennych prac kuchennych.

Niezwykle łatwe w użyciu, druciaki te posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu umożliwiają pewne i wygodne chwytanie. Ich zastosowanie pozwala na skuteczne usuwanie resztek potraw, które przylegają do dna i ścianek garnków oraz patelni.

Aby utrzymać druciaki w jak najlepszej kondycji, należy pamiętać o regularnym czyszczeniu z użyciem wody. Druciaki metalowe do garnków 3szt. MASTER S063 to produkt, który z pewnością ułatwi wiele kuchennych zadań i pozwoli zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na przygotowywanie pysznych potraw.

Potrzebujesz druciaka, ale to nie to? Sprawdź produkty z kategorii 'Druciaki metalowe' lub 'Czyściki i druciaki' !

A gdybyś szukał więcej informacji na temat naszych produktów. Sprawdź artykuł na naszym blogu i dowiedz się na jak utrzymać porządek w kuchni z pomocą produktów marki MASTER!

Read more
Szczegóły produktu
S063
Related products

Menu

Settings