Ścierka do podłogi z mikrofibry XXL 50x60cm 1szt. MASTER S038

Numer katalogowy: S038

Gramatura: 280 g/m2

EAN: 5907732918533

Surowiec: mikrofibra

Kolor: granatowy, pomarańczowy, różowy, zielony

Ilość w opakowaniu jednostkowym: 1szt.

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 70

Więcej
5,68 zł (bez podatku VAT - netto)
6,99 zł (z podatkiem VAT - brutto)
Dostępny

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Kod produktu:
S038
Marka:
Opis

Ścierka do podłogi z mikrofibry XXL MASTER S038

Ścierka do podłogi z mikrofibry jest niezastąpiona dla każdego, kto ceni sobie szybkie i skuteczne sprzątanie. Dzięki jej użyciu, czyszczenie podłogi czy innych powierzchni staje się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Ścierka do podłogi z mikrofibry do zadań specjalnych

Ścierka posiada super duży rozmiar, co sprawia, że można nią w łatwy sposób pokryć większą powierzchnię podłogi lub innych mebli. Jest to szczególnie przydatne przy sprzątaniu większych pomieszczeń, takich jak salony, sale konferencyjne czy hale produkcyjne, restauracje.

Ścierka do podłogi z mikrofibry XXL MASTER S038 może być stosowana na sucho, co oznacza, że doskonale przyciąga kurz i inne drobne zabrudzenia jak magnes. Dzięki temu można ją wykorzystać do codziennego utrzymywania czystości w domu czy biurze.

W przypadku mocniejszych zabrudzeń, ścierkę można zmoczyć. Wtedy zaskoczy nas jej zdolność do absorbowania wilgoci i brudu. Jest w stanie wchłonąć aż siedmiokrotność swojej własnej wagi, co czyni ją idealnym narzędziem do sprzątania dużych powierzchni.

Ścierka do podłogi z mikrofibry XXL MASTER S038 jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu można ją wielokrotnie używać lub prać bez obawy o uszkodzenie czy utratę jej właściwości.

Ścierka MASTER S038 to produkt wysokiej jakości, który ułatwia i przyspiesza sprzątanie. Kup i sprawdź jakie to proste !

Więcej
Szczegóły Produktu
S038
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia