O Firmie

IKA POLSKA jest jednym z liderów polskiego rynku opakowań, artykułów higienicznych, taśm pakowych oraz profesjonalnych środków czystości. Od 2010 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o produkty niezbędne w każdym domu produkowane przez nas pod brandem MASTER a od 2012 rozpoczęliśmy dystrybucję podobnej linii produktów obecnej na rynku polskim od początku lat dziewięćdziesiątych pod brandem MORANA będącym własnością PGI Polymer Group Inc. (teraz The Berry Plastics and AVINTIV ).

IKA POLSKA jest prężnie rozwijającą się spółką, która oferuje wszelkiego rodzaju opakowania oraz urządzenia do pakowania dla handlu, gastronomii i przemysłu. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu sieci handlowych, hurtowni, przedsiębiorstw produkcyjnych i instytucji państwowych.

Trzon naszej oferty stanowią wszelkiego rodzaju opakowania i urządzenia do pakowania, taśmy pakowe, artykuły higieniczne oraz chemia do profesjonalnego sprzątania jednak ze względu na chęć kompleksowej obsługi naszych klientów systematycznie poszerzamy swoją ofertę o wiele nowych produktów z segmentu FMCG, przede wszystkim są to artykuły niezbędne w kuchni każdego domu występujące w dwóch liniach produktowych – MORANA i MASTER.


Naszą ofertę możemy podzielić na :

  • opakowania dla handlu, gastronomii i przemysłu
  • urządzenia do pakowania i profesjonalnego sprzątania
  • materiały eksploatacyjne do oferowanych urządzeń
  • materiały eksploatacyjne do urządzeń fiskalnych
  • artykuły higieniczne dedykowane dla klientów instytucjonalnych
  • środki czystości dedykowane dla klientów instytucjonalnych
  • artykuły dla gospodarstw domowych takie jak środki czystości, artykuły higieniczne, folie aluminiowe i spożywcze, opakowania z papieru i folii w dwóch liniach produktowych - MORANA i MASTER

Wszystkie te asortymenty oferujemy w naszych pięciu oddziałach zlokalizowanych na terenie zachodniej i południowej Polski ale nasi przedstawiciele handlowi docierają również poza granice kraju. Naszym klientom oprócz wysokiej jakości towarów oferujemy wsparcie we wdrażaniu nowych, najbardziej korzystnych dla ich przedsiębiorstw rozwiązań. Wdrażanie nowych opakowań prowadzimy od fazy projektu aż do opakowanego towaru. Naszymi klientami są tak znane firmy jak Lewiatan Holding, Metro Group, Piotr i Paweł, Żabka czy Auchan a o jakości naszych towarów i zadowoleniu naszych klientów najlepiej niech świadczą kolejny raz przedłużane umowy.


Mapa oddziałów IKA POLSKA

Menu

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.