Papierowe i plastikowe pojemniki na ciasta, torby i papier pakowy

Zbliżają się święta, a Ty jeszcze nie zaopatrzyłeś się w pojemniki na ciasta? Sprawdź naszą ofertę!

Potrzebujesz przezroczystych pojemników na ciasto?

Poznaj nasze plastikowe, prostokątne, kwadratowe lub okrągłe pojemniki na ciasta marki Guillin. To wyjątkowo wytrzymałe i praktyczne pudełka na zabezpieczanie ciast, ciasteczek i innych wypieków przed ich uszkodzeniem. Transparentne pojemniki na ciasto znakomicie sprawdzają się do zaprezentowania ich zawartości, a te z czarną podstawą dodadzą im elegancji tam gdzie tego potrzeba.

A może coś bardziej ekologicznego?

Papierowe pojemniki z okienkiem lub bez, ale i tradycyjne podkłady cukiernicze. Prowadząc restaurację, bar czy inny punkt gastronomiczny do tej pory mieliśmy do wyboru rozwiązania ekologiczne i plastikowe. Prawo wymusiło jednak zmiany na rzecz środowiska. Dlatego teraz przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z papierowych opakowań lub specjalnych biodegradowalnych pojemników na żywnośćTo wszystko znajdziesz w naszej hurtownii.

Torebki papierowe z okienkiem lub nadrukiem, żaden problem!

Papierowe torebki mogą nam posłużyć do przenoszenia nie tylko pieczywa, ale świetenie sprawdzą się w przypadku ciastek. Są one lekkie, ekologiczne i łatwe w użyciu, a także stanowią higieniczne rozwiązanie do przechowywania pieczywa i wypieków, ponieważ zapobiegają przenoszeniu wilgoci i zanieczyszczeń. Papierowe torebki z oknem, nadrukiem lub zwykłe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb.

Czegoś jeszcze Ci brakuje? Może papier pakowy pergamin i półpergamin to coś o czym myślisz?

Od lat znany i lubiany. Niezbędny w każdej cukierni szczególnie w połączeniu z podkładami cukierniczymi. W naszej hurtowni dostępny w różnych rozmiarach m.in. 40x40, 40x60, 70x110 i gramaturze co pozwoli Ci kupić to czego potrzebujesz.

Te i wiele innych produktów znajdziesz w naszej hurtowni. Niestety nie wszystko znajdziesz na stronie, więc w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.