Rodzaje reklamówek foliowych dostępnych w naszym sklepie
Bardzo wygodne rozwiązanie stosowane w sklepach do pakowania żywności na wagę. Lekkie, małe zrywki nadają się idealnie do pakowania owoców i warzyw kupowanych w znacznych ilościach, aby w szybki sposób zważyć wszystkie na raz na wadze. Dzięki rolce można zawiesić reklamówki w widocznym miejscu, aby ułatwić klientom ich pobieranie. W naszym sklepie znajdziecie reklamówka HDTS z dużym, zielonym nadrukiem kodu kreskowego. Z pewnością ułatwi to skanowanie reklamówek podczas ich kasowania.
Reklamówka foliowa HDPE zostały wyprodukowane z polietylenu o wysokiej gęstości. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli zależy ci na pakowaniu do reklamówki foliowej przedmiotów o znacznej wadze, to z pewnością te torby spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź zestaw 150 sztuk foliówek marki Master o rozmiarze 30x18 cm lub zestaw 150 sztuk reklamówek w rozmiarze 30x55 cm.
Torba foliowa wykonana z surowca HTDS charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozrywanie. Wygodne torby z uszami są sprzedawane w wielopakach. W naszej ofercie znajdziesz reklamówki bez żadnych nadruków oraz z nadrukowanym dużym kodem kreskowym, które są bardzo wygodne do skanowania podczas kasowania produktów przy kasie.
Rodzaje reklamówek foliowych dostępnych w naszym sklepie
- Zajmują bardzo mało miejsca, a jednocześnie są w stanie pomieścić dużo przedmiotów.
- Posiadają wygodne uszy do ich przenoszenia.
- Produkt wielokrotnego użytku.
- Reklamówki foliowe nadają się do recyklingu.
- Wykonane zostały z wytrzymałej folii, odpornej na rozerwania.
- Nadają się do przechowania i transportowania produktów spożywczych.
Reklamówka to naprawdę dobry i tani wybór, jeżeli chodzi o bezpieczne pakowanie produktów. Jeżeli prowadzisz swój sklep, zapoznaj się z naszą ofertą i zaopatrz się w wysokiej jakości produkty, które nie zawiodą twoich klientów.
Reklamówka, a recykling?
Bardzo ważną zaletą reklamówki jest możliwość wykorzystania ich wielokrotnie. Wykonana z folii reklamówka jest elastyczna, dzięki czemu posiadają wysoką wytrzymałość na rozerwanie. Jeżeli jednak reklamówka dostatecznie się zużyje, to warto pomyśleć o jej recyklingu. Umieść zużytą foliową reklamówkę do kosza na plastik i tworzywa sztuczne. W ten sposób sprawisz, że prawdopodobnie zostanie ona przetworzona i zyska nowe życie.
Jak jeszcze można wykorzystać zużyte reklamówki foliowe?
Reklamówka nienadająca się do przenoszenia w nich produktów można wykorzystać na różne sposoby przed ich wyrzuceniem. Zwinięte w kulki nadadzą się do wypełnienia wysyłanej paczki, aby umieszczone w pudełku przedmioty nie przemieszczały się zbytnio. Foliowa reklamówka może podłużyć również do zabezpieczenia wysyłanych ubrań, aby ochronić je przed wilgocią. Po prostu włóż wysyłane ciuchy najpierw do torebki foliowe, zabezpiecz je taśmą klejącą, a dopiero później umieść je w kartonowym opakowaniu.
Jak składać reklamówki, aby zajmowały minimum miejsca?
Masz w swoim domu dużą ilość reklamówek foliowych, które zajmują dużo miejsca, są pogniecione i wyglądają niechlujnie? Sprawdź nasz szybki sposób, aby wprowadzić porządek w przechowywaniu reklamówek.
- Rozłóż foliową torbę na płasko, umieszczając dół torby najbliżej siebie.
- Złóż reklamówkę na pół, łącząc ze sobą jej boki.
- Ponownie złóż ją na pół, uzyskując długi pasek o szerokości 1/4 reklamówki.
- Postaraj się wygładzić powstały długi pasek dłonią, aby był jak najbardziej sprasowany.
- Zacznij od dołu torebki. Dolną krawędź przyłóż do boku reklamówki. Po prostu zegnij powstały pasek tak, że stworzysz w ten sposób mały trójkąt z nałożonych na siebie elementów.
- Powstały trójkąt zawijaj w górę powstałego paska. Trzeba będzie obracać go w górę i w bok na przemian.
- Kiedy dojdziesz do samego końca zaczniesz zawijać uszy reklamówki. Kiedy zostanie ci mniej więcej 1-2 trójkąty do zawinięcia, to pozostałą część torebki wsuń w powstałą w zawijanym trójkącie kieszonkę.
W ten sposób otrzymasz ściśle zwinięte reklamówki w kształcie poręcznych trójkątów. Wyglądają schludnie podczas ich przechowywania i są poręczne do noszenia na przykład w torebce. Zajmują mało miejsca i mogą być pod ręką podczas niespodziewanego wejścia na zakupy.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszego bloga
Oznaczenia na plastikowych opakowaniach - Jak je czytać i co oznaczają? Plastik jest wszechobecny. Produkuje się z niego zabawki, pojemniki na żywność, elementy urządzeń, opakowania na kosmetyki i nie tylko. To tworzywo, które ma wyjątkowe właściwości: jest lekkie, wytrzymałe, tanie i dobrze poddaje się obróbce.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszego bloga
Plastikowe pojemniki na ciasto czy może ekologiczne opakowania? Jak wykorzystac szufelki, pudełka, torebki papierowe i pergamin - Prowadzisz cukiernię lub masz w planach taką działalność? Pamiętaj, że większość klientów kupuje na wynos! Dlatego musisz zadbać o odpowiednie opakowania cukiernicze, które nie tylko zabezpieczą ciasto przed zgnieceniem. Sprawią także, że zakup będzie się ładnie prezentował, a ciasto będzie można przetransportować w torebce, aucie czy komunikacją publiczną. Pudełka cukiernicze do pakowania wypiekanych produktów żywnościowych są Twoją wizytówką, dlatego musisz zadbać o to, by były zgodne z wartościami Twojej firmy. Ale... wybór opakowań na słodkości jest ogromny. Które wybrać? Podpowiadamy!